producent legowisk dla zwierząt

Sofa Linares Beta (SLB)

Mestizo Sofa Linares to nowa linia produktów, która powstała w odpowiedzi na potrzeby użytkowników naszych legowisk. Głównym założeniem tego projektu jest funkcja "4 w 1" dająca możliwość zmiany wyglądu legowiska w ramach 4 dostępnych układów kolorystycznych. Jest to możliwe ponieważ pokrowiec zewnętrzny i wewnętrzna dwustronna poduszka uszyte są z dwóch różnych materiałów. Zewnętrzny pokrowiec można wywracać na drugą stronę. Poduszka nie jest zwykłym "workiem z kulką silikonową". Składa się z pokrowca i 3 lub 4 wkładów/wałków, odpowiednio wypchanych kulką silikonową, które pod ciężarem psa układają się w płaską powierzchnię. Dzięki temu rozwiązaniu całość dłużej pozostaje sprężysta i nie "zbija" się tak bardzo jak w tradycyjnej poduszce.

Dwukolorowe pokrowce modelu Sofa Linares Beta zostały uszyte z wytrzymałego tkanego materiału tapicerskiego znanego z modelu Mallorca w połączeniu z ekoskórą znaną z modelu Alicante. Wersja Standard nie posiada bizy wzmacniającej górną krawędź głównego pokowrca. Wersja Plus posiada ten dodatek.

Legowisko składa się z:

  • dwukolorowego pokrowca głównego uszytego z mocnego materiału tapicerskiego i ekoskóry,
  • dwukolorowego pokrowca poduszki uszytego z tego samego zestawu materiałów,
  • wkładów bocznych wypełnionych kulką silikonową,
  • oraz wkładów poduszki, również wypełnionych kulką silikonową.

Prostota konserwacji

Dzięki zastosowaniu zamków błyskawicznych, wkłady można w łatwy sposób wyciągnąć, a pokrowce wyprać w pralce automatycznej (maks. 30 stopni Celsjusza). Ponieważ wkłady składają się z pokrowca materiałowego wypełnionego kulką silikonową, ponowne złożenie legowiska nie jest problemem. Nic się nie sypie.

Ochrona przed zarysowaniami podłoża

Główki zamków błyskawicznych są zabezpieczone zaślepkami z materiału. Dzięki temu rozwiązaniu podłoga, na której leży legowisko, nie rysuje się.

Dostępne rozmiary

Rozmiar 1: 65 x 50 x 16 cm (małe psy)

Rozmiar 2: 80 x 60 x 18 cm (średnie psy)

Rozmiar 3: 100 x 75 x 20 cm (duże psy)

Rozmiar 4: 120 x 90 x 22 cm (bardzo duże psy)

Kup teraz

Dostępna kolorystyka

BRO/BEI
BRO/BEI+
BRO/BRO
BRO/BRO+
STE/GRA
STE/GRA+
STE/STE
STE/STE+